Slovník z angličtiny do češtiny online
Slovník z angličtiny do češtiny
Anglický slovník Česko anglický

Anglicko-český slovník na web

Vložte si náš online anglicko český slovník na Váš web zdarma.

Slovník anglicko český

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
100 nej překladů
Jak používat slovník Obsah slovníku Anglická synonyma Kontakt Podmínky

Partneři Letenky do Asie

Jak překládat na anglickoceskyslovnik.cz

AnglickoCeskySlovnik.cz je oboustranným překladovým slovníkem. Vyhledávání není fulltextové a tak je nutné zadávat celá slova v přesném znění. Při překlepu bohužel překlad pravděpodobně nebudeme umět nalézt.

Směr překladu slovníku - tedy zda chcete překládat z angličtiny do češtiny nebo naopak si můžete zvolit v horní části stránek viz obrázek:
Přepínání směru překladu

Rychlý překlad do a z angličtiny

Slovník slouží především pro bleskové překlady, na které je vynikající. Nemusíte listovat knihou. Pokud neznáte nějaké anglické slovíčko, stačí jej zadat do vyhledávání nebo slovo vyhledat podle abecedního rejstříku.

Takto vypadá vyhledávací políčko slovníku:
vyhledávání v anglickočeském slovníku

Použitelnost slovníku

Abychom použitelnost ještě vylepšili, přidali jsme slova podobná hledanému, použití hledaného slova ve frázích a opačně překlad jednotlivých slov z fráze. Pro zajímavost zveřejňujeme i seznam nejhledanějších anglických slov i české nejpřekládanější výrazy.Levné letenky do USA© Anglicko český slovnik 2008-2024 - všechna práva vyhrazena | Aktuální cena zlata | Investiční zlato | Aktuální cena stříbra | Angličtina Mladá Boleslav | Zásady zpracování osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace