Česko anglický slovník online
Anglicko český slovník online

Česko anglický slovník

   


Česko anglický slovník online

Vítáme vás na projektu Česko anglický slovník. Tento online slovník je Vám k dispozici zdarma k použití.

Online slovník umí přibližně 150 000 anglických překladů z projektu "GNU/FDU Anglicko - Český slovník". Díky přibližně 880 překladů z Česko - anglického slovníku pro interkulturní práci nyní umíme překládat i poměrně odborné termíny. Česko - anglický slovník pro iterkulturní práci vznikl v rámci projektu č. cz.1.04/5.1.01/77.00416.
Projektové logo interkulturního slovníku


Slovník na Váš web

V případě, že se Vám náš česko-anglický slovník líbí, budeme rádi, když ho podpoříte použitím odkazů ve spodní části každé stránky slovníku, případně si ho lze přidat do oblíbených.
Tento česko anglický slovník můžete i vložit na své stránky.


Pokud budete chtít náš česko anglický slovník obohatit, je možné doplnit chybějící slova do slovníku zde: Doplnit překlad do česko anglického slovníku.


Levné letenky z PrahyLevné letenky do USA© Anglicko český slovnik 2008-2024 - všechna práva vyhrazena | Aktuální cena zlata | Investiční zlato | Aktuální cena stříbra | Angličtina Mladá Boleslav | Zásady zpracování osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace